VÝSLEDKY

CZ Champions Cup - I.

neděle, 29. březen 2020
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:10 
  • Entry Fee:1100,- Kč / 50 €  
  • Range Master:Martin Novotný (CZE) 
  • Director:Daniela Malá (CZE) 
  • Tel.:+420 608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

CZ Champions Cup 2020 - I.

PLATEBNÍ INFORMACE / PAYMENT:
Č.účtu / Account nr.: 2101539389/2010
IBAN: CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Time Plan:

PRE-MATCH

 Sobota/Saturday (first shot - 11.00)

MAIN MATCH

 Neděle/Sunday (first shot - 10.00)

DOCUMENTS:

pdf CZ 2020 MANUAL (7.10 MB)

pdf CZ 2020-MANUAL AND RULES ENG (4.71 MB)

TEAMS:

PRODUCTION

  1. Michal Štěpán, Michal Strýc (CZE)
  2. Jan Prokop, Daniel Slavík (CZE)
  3. Martin Glac, Luboš Němec (CZE)
  4. Zdeněk Balej, Jiří Gabriel (CZE)
  5. Aleš Pánek, Petr Šurý (CZE)
  6. Martin Likavec, Zuzana Chlebovcová (SVK)
  7. Michal Neumann, Milan Růžička (CZE)
  8. Aleš Vondráček, Marek Valvoda (CZE)

PCC

  1. Markus Pevek, Marcus Karlin (AUT)
  2. Michal Radkovič, Eda Musil (CZE)
  3. Václav Krátký, Marie Krátká (CZE)
  4. Jan Malý, Daniel Malý (CZE)

 STANDARD

  1. David Gazda, Pavel Rozehnal (CZE)
  2. Jan Fiala, Jan Fiala ml. (CZE)
  3. Rostislav Zalejský, Draha Zalejská (CZE)
  4. Marek Lankaš, Radek Růžička (CZE)
  5. Miloš Hořínek, Markéta Prečanová (CZE)
  6. Martin Bublák, František Santrapa (CZE)

OPEN

  1. Edeltraut Aigner, Michael Aigner (AUT)
  2. Celina Pawlik, Jiří Běhal (CZE)
  3. Marcela Malá, Martin Novotný (CZE)
  4. Jaroslav Novotný, Petr Samek (CZE)
  5. Dušan Veselský, Milan Žáček (SVK)
  6. Martin Navrátil, Petr Richter (CZE)
  7. Edgar Praschinger, Jan Rataj (AUT,CZE)

 

 

 CZ ch - kopie.png

 

 

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad 1 - Sobota / Saturday

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Malý PCC REGULAR
Czech Republic Marcela Malá OPEN LADY
Czech Republic Daniel Malý PCC JUNIOR
Czech Republic Michael Strýc PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Markéta Tischlerová STANDARD LADY
Czech Republic Petr Samek OPEN REGULAR

Squad 2 - Sobota / Saturday

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Slovak Republic Filip Mikes STANDARD REGULAR
Slovak Republic Ján Pavlík PRODUCTION OPTICS SENIOR
Slovak Republic Andrej Skvarenina PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jiří Jedlička CLASSIC SENIOR
Czech Republic Jakub Jedlička STANDARD JUNIOR
Czech Republic Martin Novotný OPEN REGULAR
Czech Republic Ondrej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR

Squad 3 - Sobota / Saturday

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Rataj OPEN SENIOR
Austria Martin Meißner PRODUCTION OPTICS REGULAR
Austria Edgar Praschinger OPEN SENIOR
Austria Martin Ehn CLASSIC REGULAR
Austria Mirco Durinovic PRODUCTION REGULAR
Austria Michael Aigner OPEN SENIOR
Austria Edeltraut Aigner OPEN LADY
Austria Ronald Putz STANDARD REGULAR
Austria Guenther Vielhaber PRODUCTION SUPERSENIOR

Squad 4 - Sobota / Saturday

Squad is full (8/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Czech Republic Petr Kučeřík PCC REGULAR
Czech Republic Petr Mach PCC REGULAR
Czech Republic Petr Kolisch PCC SENIOR
Czech Republic Lubor Frýzek STANDARD REGULAR
Czech Republic Patrick Albrecht STANDARD REGULAR
Czech Republic Jakub Marx CLASSIC REGULAR
Czech Republic Pavel Chabr PRODUCTION REGULAR

Squad 5 - Sobota / Saturday

Squad is full (9/8)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Rostislav Zalejsky STANDARD SENIOR
Czech Republic Draha Zalejska STANDARD LADY
Czech Republic Tomáš Slíva CLASSIC REGULAR
Slovak Republic Michal ŠVIDER PCC REGULAR
Czech Republic Michael Řehák PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Martin Vařák PCC REGULAR
Czech Republic Vítězslav Kubáč PCC REGULAR
Czech Republic Josef Zicha PCC REGULAR
Slovak Republic Marta Novotná PCC LADY

Registration to mainmatch

Squad 1 - Neděle / Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Milan Růžička PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Michal Neumann PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Jarda Batěk STANDARD SUPERSENIOR
Slovak Republic Bohumír Šavel PRODUCTION SENIOR
Slovak Republic Juraj Orban PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Šamalik PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Miroslav Malach PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Prokop STANDARD REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Rossl REVOLVER SENIOR
Czech Republic Peter Kučera CLASSIC REGULAR

Squad 2 - Neděle / Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Zemčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Pavel Hodoval PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič PCC SENIOR
Czech Republic Eda Musil PCC REGULAR
Czech Republic Aleš Kocián PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kašpárek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jiří Plzák PCC SENIOR
Slovak Republic Zuzana Botková STANDARD LADY

Squad 3 - Neděle / Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Štěpán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Richter OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jakub Chaloupka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD SENIOR
Czech Republic Radim Maderanek PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic CZ Team PRODUCTION REGULAR
Czech Republic CZ Team OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Pavol Ženčár PCC REGULAR
Czech Republic Michal Šotek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Vostrý STANDARD SENIOR

Squad 4 - Neděle / Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Markus Pevek PCC REGULAR
Austria Marcus Karlin PCC REGULAR
Austria Alexander Schröfl OPEN REGULAR
Austria Mark Schröfl STANDARD JUNIOR
Austria David Stundner PCC REGULAR
Austria Christa Hochholdinger STANDARD LADY
Austria Walter Hochholdinger PRODUCTION SENIOR
Austria Michael Lindenbauer CLASSIC REGULAR
Austria Christian Pawle PRODUCTION REGULAR
Austria Andreas Eichinger STANDARD SENIOR
Austria Georg Müller OPEN SENIOR
Australia Thomas Kindl TOMKINDL PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad 5 - Neděle / Sunday

Squad is full (13/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Navrátil OPEN REGULAR
Czech Republic Lubomír Černý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Mach PCC REGULAR
Czech Republic Tomáš Vysloužil PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Martin Bublak STANDARD SENIOR
Czech Republic Frantisek Satrapa STANDARD SENIOR
Czech Republic Filip Perout PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Kozák STANDARD REGULAR
Czech Republic Vojtěch Kaprál PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Martin Kopřiva PCC REGULAR
Czech Republic Lukas Cimburek PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Běhal OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Cihelna PCC REGULAR

Squad 6 - Neděle / Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Stanislav Glos PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala Jr. STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jan Pelikán PCC REGULAR
Czech Republic Daniel Dvořák STANDARD REGULAR
Czech Republic Václav Krátký PCC REGULAR
Czech Republic Marie Krátká PCC LADY
Czech Republic Luboš Němec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic David Nepraš PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Kadlec PRODUCTION REGULAR

Squad 7 - Neděle / Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR
Czech Republic František Hudeček STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Rozehnal STANDARD REGULAR
Czech Republic Milos Horinek STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Kovařík PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Jaroslav Girszewski PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Jozef Olah PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Dusan Veselsky OPEN SUPERSENIOR
Czech Republic Markéta Prečanová STANDARD LADY
Czech Republic Ivo Keclík PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR

Squad 8 - Neděle / Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Eva Turková STANDARD LADY
Czech Republic Miloš Kratochvíl PRODUCTION SENIOR
Slovak Republic Marian Fedor PRODUCTION OPTICS REGULAR
Slovak Republic Anton Penov PRODUCTION REGULAR
Poland Celina Pawlik OPEN LADY
Poland Marcin Galazka CLASSIC REGULAR
Poland Bartosz Szczesny STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kubík STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Marcinek PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Novotny OPEN REGULAR
Czech Republic Aleš Vondráček PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Peter Šalantay SALANTAY STANDARD SENIOR

Squad 9 - Neděle / Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Szilard Kiss STANDARD REGULAR
Belarus Valentina Chernobai PRODUCTION LADY
Czech Republic Jan Liehne PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Valvoda PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Zdeněk Liehne STANDARD REGULAR
Czech Republic Irena Liehne STANDARD LADY
Czech Republic Hana Najmonova PRODUCTION LADY
Czech Republic Zdeněk Kužel PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Pavel Muzik PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Rajman PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Mačura PRODUCTION JUNIOR
Czech Republic Stanislav Beneš STANDARD SENIOR

Squad 10 - Neděle / Sunday

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petra Pěčková PRODUCTION LADY
Slovak Republic Martin Likavec PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Zuzana Chlebovcova PRODUCTION LADY
Czech Republic Martin Moštěk PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Ivan Barancik PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jiří Šilhán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Elstner STANDARD REGULAR
Slovak Republic Andrej Bobek STANDARD REGULAR
Czech Republic Franta Bindik PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Jiří Svoboda PCC REGULAR
Slovak Republic Milan Jenčik JENCIK PRODUCTION REGULAR

WAITING FOR MATCH

Select your squad (6/12)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Rainer Ulreich CLASSIC REGULAR
Austria Stephan Brugger PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Marek Novotný PCC REGULAR
Slovak Republic Milos Chochula PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Samuel Chochula PCC JUNIOR
Czech Republic Jaroslav Luža PRODUCTION REGULAR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *